Tata duch

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Elliot Hopper jest wdowcem samotnie wychowującym trójkę dzieci. Jest także zabieganym człowiekiem interesu, który ma mnóstwo spraw na głowie i bardzo mało czasu dla swoich pociech. Tuż przed podpisaniem ważnej umowy Elliot wsiada do taksówki. Wybór samochodu był wyjątkowo pechowy – taksówkarz okazuje się maniakiem pędzącym przez miasto. Szalona jazda kończy się kraksą. Elliot traci przytomność, a kiedy ją odzyskuje okazuje się, że jest… duchem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.