Tak wygląda edukacja seksualna 9-latków w Niemczech

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Materiał dla starszej młodzieży i osób, które życzą sobie go obejrzeć. W niemieckiej szkole w Halle 9-latkowie uczęszczają na zajęcia z wychowania seksualnego. Tamtejsi uczniowie doskonale wiedzą, jak zbudowana jest kobieta, a jak mężczyzna. Allenka Urlich, która od 20 lat prowadzi zajęcia w szkole z edukacji seksualnej odpowiada na każde (czasem dość krępujące) pytania podopiecznych. Zdaniem niemieckiej pedagog seksualność jest częścią życia, a im wcześniej zaczniemy rozmawiać o niej z dziećmi, tym lepiej dla nich. Zobaczcie, jak przebiega taka lekcja u naszych sąsiadów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.