Tajemniczy sygnał dochodzący z księżyca Jowisza

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Co się dzieje w kosmosie i jak go odkrywamy? ☄️ Każdego dnia astronomowie informują nas o kometach, księżycach, galaktykach i innych planetach. Ostatnio, na przykład, wykryli pewien sygnał, który dotarł do nas z Jowisza. Trwał on około pięciu sekund i był pierwszym wysłanym z satelity innej planety. Co to dla nas oznacza? Czy tak tajemnicze sygnały mogą się powtórzyć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.