Tajemniczy obiekt w lesie, od którego nawet zwierzęta trzymają się z daleka

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jakie jest najbardziej tajemnicze miejsce, które można znaleźć w Google Earth? Trójkąt Bermudzki, jakieś opuszczone miasto czy nawiedzona wyspa? 👻 A co powiecie na tajemniczy krater w lesie? Jak rozpoznać taką formację? Dlaczego należy trzymać się od niego z daleka? W pobliżu nie rosną drzewa i nawet zwierzęta nie zapuszczają się w te okolice. Sprawdźmy, dlaczego tak jest!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.