Tajemniczy guzik na pasie bezpieczeństwa i 25 innych przedmiotów z ukrytymi funkcjami

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Małe guziki na jeansach, klamki, których codziennie dotykasz, dodatkowa szuflada pod piekarnikiem, czy też otwór w drzwiach windy… Każdy obiekt który widzimy i którego używamy na co dzień kryje różne tajemnice, których nie zauważamy. Oto 26 przedmiotów codziennego użytku, mających ukryte zastosowania. Wyjaśnię ci do czego służy ten czarny guzik na twoim pasie bezpieczeństwa. Nie jest przypadkowym elementem designu! To dzięki niemu klamra pasa znajduje się zawsze na jego końcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.