Tajemnicza wyspa, która pojawiła się i zniknęła z map

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Lubicie opowiadania o tajemniczych zniknięciach? To posłuchajcie tej. Meksyk, 1997 r. Młody rybak załadowuje łódkę zapasami. Za chwilę ruszy na swoją ulubioną małą wysepkę. Dotarcie na nią zwykle zajmuje mu kilka godzin. Jest usytuowana dość daleko od wybrzeża. Ale dzisiaj coś jest nie tak. Wciąż płynie. Mijają godziny, potem dni. Nie może znaleźć swojego raju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.