Tajemnice Alaski – Historia czarnej piramidy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ściśle tajna placówka rządowa pod alaskańską puszczą może skrywać pozaziemską piramidę. Dziwne siły sprawiają, że dzikie zwierzęta stają się bardziej agresywne w stosunku do ludzi.

1 komentarz

  1. W latach 76-68 ubieglego wieku czytalem w Gaziecie Krakowskiej, lub w Dzienniku Polskim o wyprawie radzieckiego statku badawczeo ” Wiatez” w rejon trojkata bermudzkiego. Opisywao ze znaleziono tam na dnie morza krysztalowa piramide wieksza niz ta w Gizie.
    Kilkanascie lat tamu czytalem cos podobnego tylko w innym rejonie i chcialem sprawdzic jak to bylo z ta wyprawa ” Wiatezia”. Nigdzie adnj informacji, u zrodla dostalem informacje ze do tej pory nie opracowano wynikow wyprawy. Kilka lat temu znowu probowalem i dalej nic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.