Tajemnica Wielkiej Piramidy została wreszcie rozwiązana

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Piramida Cheopsa: Monumentalna konstrukcja wysoka na około 146 metrów była najwyższym budynkiem na świecie przez ponad 4000 lat. Jako jedyny ocalały cud starożytnego świata, Wielka Piramida wciąż przyciąga niezliczonych gości z całego świata. Chociaż światowej sławy Piramidy w Gizie i nie mniej słynny Sfinks należą do najbardziej zapierających dech w piersiach budowli w historii, kryją w sobie wielkie tajemnice nawet wiele wieków po ich ukończeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.