Tajemnica Puma Punku

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jedną z największych zagadek archeologicznych jest stanowisko Tiahuanaco zlokalizowane w Boliwii, a w szczególności jego część- Puma Punku. Słynny archeolog boliwijski-Javier Escalante- napisał kiedyś w swojej pracy, że ruiny, jakie można tam podziwiać są przekazem matematycznym dla przyszłych pokoleń, co chyba jasno dowodzi, że nawet naukowcy w głębi siebie mają świadomość, jak bardzo zaawansowaną technologią musiano posłużyć się, by określone bloki skalne wykonać. Nawet specjaliści od obróbki kamienia nie są w stanie wyobrazić sobie, w jaki sposób można było stworzyć coś podobnego bez użycia współczesnej technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.