Tajemnica egipskiego grobowca 55 w Dolinie Królów

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Potężne piramidy, imponujące posągi, wspaniałe świątynie: epoka starożytnych Egipcjan to niewątpliwie jeden z najbardziej ekscytujących rozdziałów w historii ludzkości. Przy tak wielu słynnych strukturach i artefaktach, które przetrwały próbę czasu, można by pomyśleć, że mamy dość dokładny obraz ery starożytnego Egiptu – ale to nie do końca prawda! W trakcie swojej pracy archeolodzy wielokrotnie natrafiają na tajemnicze miejsca pochówku, których po prostu nie da się dokładnie wyjaśnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.