Tajemna komnata w piramidzie Cheopsa — jakie jest jej przeznaczenie?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Byliście kiedyś w środku piramidy? Piramidy kojarzą nam się (głównie za sprawą hollywoodzkich filmów) z mumiami w sarkofagach oraz obłożonymi klątwą skarbami. Ale x piramidami wiąże się mnóstwo fascynujących faktów, no i same budowle – architektoniczne dzieła sztuki – zdumiewają swoim majestatem. Swoistym symbolem Egiptu jest Piramida Cheopsa, mająca blisko sto czterdzieści metrów wysokości. Przekonajmy się, co archeologowie znaleźli w jej wnętrzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.