Ta osoba ma większą kontrolę nad twoim lotem niż pilot

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Praca pilotów należy do najlepszych na świecie. To właśnie dzięki nim pasażerowie docierają do celu niezliczoną ilość razy. Ale czy wiedzieliście, że piloci wcale nie są najważniejszymi osobami, jeśli chodzi o kontrolowanie samolotu? Codziennie prawie 200 tysięcy samolotów startuje i ląduje gdzieś na świecie. Wyobraźcie sobie tylko, ilu ludzi jest potrzebnych, aby sprawić, żeby cały proces związany z podróżą powietrzną szedł gładko…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.