Ta osoba ma większą kontrolę nad twoim lotem niż pilot

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Praca pilotów należy do najlepszych na świecie. To właśnie dzięki nim pasażerowie docierają do celu niezliczoną ilość razy. Ale czy wiedzieliście, że piloci wcale nie są najważniejszymi osobami, jeśli chodzi o kontrolowanie samolotu? Codziennie prawie 200 tysięcy samolotów startuje i ląduje gdzieś na świecie. Wyobraźcie sobie tylko, ilu ludzi jest potrzebnych, aby sprawić, żeby cały proces związany z podróżą powietrzną szedł gładko…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.