Sztuczki, które na pewno zaskoczą Waszych przyjaciół!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Kochani, czy brakuje Wam magii w życiu? Każdy czasem marzy o tym, żeby zostać czarodziejem! Dzisiaj pokażemy Wam fajne sztuczki i gadżety dla początkujących czarodziejów – to Was zaskoczy! 10 fascynujących sztuczek z monetami, których każdy nauczy! Nasi czarodzieje, Sam i Sue, pokażą 10 niesamowitych sztuczek z monetami, które łatwo powtórzyć i zaskoczyć nimi przyjaciół! Znikające monety, przesuwanie ich wzrokiem i inne czary. Ciii… Nikomu nie wyjawcie swoich tajemnic! Tekturowa sztuczka z mieczami! Sam i jego asystentka przedstawią fantastyczną sztuczkę z mieczami. Wy też tak możecie! Potrzeba tylko twardej tektury, pistoletu na klej, patyczków od lodów i słomek. Obejrzyjcie nasze instrukcje do końca i sami też wykonajcie tę sztuczkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.