Sztuczki, które na pewno zaskoczą Waszych przyjaciół!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kochani, czy brakuje Wam magii w życiu? Każdy czasem marzy o tym, żeby zostać czarodziejem! Dzisiaj pokażemy Wam fajne sztuczki i gadżety dla początkujących czarodziejów – to Was zaskoczy! 10 fascynujących sztuczek z monetami, których każdy nauczy! Nasi czarodzieje, Sam i Sue, pokażą 10 niesamowitych sztuczek z monetami, które łatwo powtórzyć i zaskoczyć nimi przyjaciół! Znikające monety, przesuwanie ich wzrokiem i inne czary. Ciii… Nikomu nie wyjawcie swoich tajemnic! Tekturowa sztuczka z mieczami! Sam i jego asystentka przedstawią fantastyczną sztuczkę z mieczami. Wy też tak możecie! Potrzeba tylko twardej tektury, pistoletu na klej, patyczków od lodów i słomek. Obejrzyjcie nasze instrukcje do końca i sami też wykonajcie tę sztuczkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.