Szokujące odkrycia w dżungli, których nie da się wyjaśnić!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nadal myślisz, że świat dżungli nie ma nic do zaoferowania poza kwitnącymi roślinami i egzotycznymi zwierzętami? To nieprawda: w rzeczywistości w gęstym zaroślach ukryte są rzeczy, o których nam się nie śniło! Od enigmatycznych artefaktów, przez wrzące rzeki, po stworzenia, których istnienia nikt nie potrafi wyjaśnić, oto kilka przerażających odkryć w dżungli, które wprawią nas w zachwyt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.