Szok! Urodziła mnie moja babcia!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

„Eee… A o jakie przestępstwo chodzi, panie sędzio? O stworzenie Arbuza czy o coś innego?”, zapytał Zun-Zun. „Nie wiedziałem o tym, ale zajmijmy się tą sprawą na rozgrzewkę przed poważniejszymi oskarżeniami”, odrzekł gruby sędzia Niam-Niam. Ciąg dalszy z poprzedniego odcinka (patrz TUTAJ). Wideokomiks dla młodzieży od lat 99.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.