Szczurek Ratatunek

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Marcel prowadzi bardzo wykwintną i znaną restaurację w Rio. Jest to nietypowy lokal ze względu na klientów, którymi są szczury. Ratatunek musi powołać specjalną grupę agentów, która pomoże mu zdobyć składniki potrzebne do jego wyśmienitej kuchni. Uwaga! Film może długo się wczytywać – uzbrój się w cierpliwość. Jeśli pojawi się kod antyspamerski – przepisz go i zatwierdź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.