Szalone rekordy Guinnessa, które wywołują gęsią skórkę

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Aby trafić na stronice Księgi Rekordów Guinnessa, niektórzy ludzie są w stanie zdobyć się na zdumiewające rzeczy. Czasem aż trudno uwierzyć, że posunęli się do czegoś takiego. Układanie kostki Rubika pod wodą, gra w ping-ponga nunczako, pokonanie największej fali, skoki przez ludzi – oto szalone rekordy Guinnessa, które wywołują gęsią skórkę, o czym przekonacie się już za chwilę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.