Światowa autostrada, przez wszystkie kontynenty – czy jest to możliwe?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeśli wydaje Wam się, że budowa ogólnoświatowej autostrady to mrzonki, to obejrzyjcie ten film. Wyjaśniamy jak mogłaby przebiegać taka trasa, ile jeszcze brakuje, by wybudować drogą przez wszystkie kontynenty i ile by to kosztowało. Co więcej, zobaczycie, Czy ogólnoświatowa autostrada jest w ogóle możliwa do wybudowania? Okazuje się, że tak, jest i co więcej, są kraje, jak Rosja, Chiny, czy Ameryka zainteresowane budową takiego połączenia nawet pomimo trudnych warunków budowy. Rosja de facto, już zaczęła taką budowę. Brakuje jeszcze mostu w cieśninie Beringa, ale kto wie, może już za naszego życia droga powstanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.