Świat wstrzymał oddech, gdy w Walentynki asteroida przeleciała tuż obok Ziemi

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

14 lutego 2000 roku. Walentynki jak każde inne, prawda? Bukiet kwiatów, garść słodyczy, początek nowego millennium i… świetny dzień na tworzenie historii. Jedna z sond kosmicznych w końcu poszła na randkę z asteroidą 433 Eros. Do „randki” mogłoby nie dojść ze względu na nie do końca pomyślny start silnika, przez który sonda ominęła ciało niebieskie. Technicy zdecydowali jednak, żeby pojazd krążył wokół Słońca przez kolejny rok, dzięki czemu z powodzeniem mógł wylądować na asteroidzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.