Survivalowe pomysły, które pozwolą ci uciec w ciągu kilku sekund

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Świat, w którym żyjemy, jest raczej niestabilny: wszędzie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji lub zdarzają się kataklizmy! Nie oznacza to, że musimy się wszystkiego bać, ale zdecydowanie trzeba być przygotowanym na wypadek nietypowej zagrażającej życiu sytuacji. Obojętnie, czy mówimy o ataku psa, tornado czy nawet wpadnięciu pod lód, gdy w zimie jeździcie po zamarzniętym jeziorze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.