Strasznie już być tym królem chcę

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Piosenkę z filmu “Król lew” śpiewają Igor Borecki, Paulina Gorczyca i Karol Osentowski. W chórze wystąpili: Sylwia Banasik, Paweł Izdebski, Kuba Jurzyk, Wiktor Korszla, Małgosia Kozłowska, Zuzanna Makowska, Michał Piprowski, Paweł Skiba, Magda Świstowska, Janek Traczyk, Karolina Warchoł (podstawa chóru), Adrian Wiśniewski, Kamil Zięba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.