Staruszek wyrzucił kota na mróz, ale bardzo szybko tego pożałował

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W pobliżu sklepu garmażeryjnego często siedział kot. Zarówno jego wiek, jak i kolor, były trudne do określenia. Kot nie był jeszcze stary, ale życie bardzo mu dokuczyło. Z dwojga oczu zostało tylko jedno; drugie, zranione w zaciętej walce, całkowicie wypłynęło, zarosła już nawet powieka. Zamiast eleganckiego ogona sterczał tylko krótki kikut, mniejszy niż połowa. Kot nie pamiętał już, jak go stracił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.