Staruszek dał torbę i wypowiedział ostatnie życzenie. Gdy terapeuta ją otworzył, był zszokowany

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Witajcie! Pewnie zgodzicie się ze mną, że sukces zawsze towarzyszy tym, którzy z miłością wykonują swój zawód, nie poddając się w żadnych okolicznościach. Dzisiaj opowiem wam historię o młodym chłopaku, Samuelu, który od dzieciństwa dążył do tego, aby spełniać swoje marzenia i starał się nie dostrzegać żadnych przeszkód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.