Starożytne technologie, w które ciężko uwierzyć

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Na całym świecie istnieją przykłady budynków lub obiektów, które wydają się być wykonane przy użyciu nadzwyczajnej technologii. W niektórych przypadkach jest to rodzaj technologii, którą trudno byłoby nam dziś stworzyć, nawet z naszymi komputerami i całym naszym nowoczesnym sprzętem i wiedzą. Od maleńkich urządzeń, które zmieściłyby się w dłoni, po ogromne budynki. Dołącz do nas w tej niezwykłej wycieczce po starożytnej i zapomnianej technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.