Starożytne technologie, których naukowcy nie potrafią wyjaśnić

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Badając znaleziska z przeszłości, zaginione cywilizacje i wykopaliska starożytności, naukowcy zawsze natrafiają na nieznane skarby i osobliwości. Zwykle mija kilka lat, zanim wszystkie tajemnice znaleziska zostaną rozwikłane, czasem zajmuje to dziesięciolecia lub opiera się tylko na przypuszczeniach. Ale zawsze zdarzają się znaleziska – zwłaszcza starych technologii – których do dziś nie da się wytłumaczyć. Zapisy na ten temat przepadły, a dawna wiedza o tych cywilizacjach już dawno wymarła. Oto kilka przykładów technologii z przeszłości, które wciąż intrygują wielu badaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.