Stare zdjęcia, które zmienią wasze wyobrażenie o przeszłości

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Zwykle podręczniki do historyczne dają nam „suche” fakty. Dopiero zdjęcia pokazują coś, co zapada nam w pamięć. Widok tej czy innej epokowej chwili pomaga poczuć ducha tamtych czasów. I nie ma znaczenia, czy to portret kogoś sławnego, czy słynna budowla, czy po prostu przypadkowa fotografia – za każdą z nich kryje się fascynująca historia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.