Stare zdjęcia, które całkowicie zmienią sposób, w jaki patrzysz na przeszłość!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nasze podręczniki historii są pełne suchych faktów. Czytanie tekstu dotyczącego przeszłości może być interesujące, ale to nic w porównaniu ze współczesnym zdjęciem! Autentyczne nagrania, które uchwyciły krótką chwilę na wieczność, otwierają żywe okno na dawno minione dni. Razem z Wami wybierzemy się w ilustrowaną podróż w czasie: jak wyglądała codzienność setki lat temu? Jakie rzeczy ujawniają wyjątkowe nagrania, o których nie wspomina się w naszych podręcznikach historii? Dowiedzmy się razem! Dałeś nam już łapkę w górę, zasubskrybowałeś i włączyłeś powiadomienia? W takim razie zaczynajmy! Oto kilka starych zdjęć, które całkowicie zmienią sposób, w jaki patrzysz na przeszłość! Koniecznie zostań do końca, aby zobaczyć jedno z najbardziej szokujących zdjęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.