Stare urządzenia kontra nowe gadżety

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Obecnie większość ludzi nie docenia łatwości, z jaką można porozumiewać się z najbliższymi. Wystarczy wziąć smartfona do ręki i wybrać jedną wielu aplikacji służących jako komunikatory. Ale jak ludzie dogadywali się ze sobą przed wynalezieniem nowoczesnych telefonów, które są wyposażone chociażby w funkcję identyfikację twarzy i mają aparaty z milionami pikseli?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.