Sprawdź, czy jesteś wśród 1% wybrańców! 15 ciekawostek o ludzkim ciele

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ludzkie ciało to misternie złożony mechanizm, w którym niemal każdy element pełni określoną funkcję. Nie zastanawiamy się raczej, jak wyjątkową maszyną kierujemy na co dzień. Można zaprawiać je do niesamowitych sportowych osiągnięć… albo do rozmaitych mniej lub bardziej imponujących sztuczek! Część takich wyczynów jest jednak warunkowana genetycznie – nie każdy jest w stanie wygiąć kciuk o dziewięćdziesiąt stopni w tył. Przekonaj się, czy potrafisz unieść jedną lub obie brwi, strzyc uszami! Do czego jeszcze zdolne jest twoje ciało?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.