Smak zwycięstwa

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pasją 12-letniego Antka są sztuki walki. Na początku trenował judo pod okiem trenera Emila Różewskiego. Z czasem zajęcia przekształciły się w treningi MMA. Antek nie chciał przerywać treningów judo, więc tym sposobem równolegle trenuje obie dyscypliny. Zdarzają się dni, w których ma dwa treningi dziennie. Techniki judo szlifuje w UKJ 82, zaś MMA w UKS Mały Wojownik. Nasz bohater doskonale wie ile pracy trzeba włożyć, aby zdobywać najwyższe miejsca na podium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.