Słoń płakał, kiedy uwolniono go po 50 latach w zamknięciu

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Nasz świat jest okrutnym, często bardzo niesprawiedliwym miejscem. O wiele łatwiej jest żyć, przymykając oczy na różnego rodzaju okropności. Pomimo tego, tylko konfrontując się z nimi twarzą w twarz, możemy zmienić w jakiś sposób bieg wydarzeń i zapewnić szczęśliwe zakończenie historiom, które inaczej skończyłyby się smutno. Historie z naszego dzisiejszego video opowiadają o zwierzętach, dotkniętych w swoim życiu biedą i cierpieniem. Nie martwcie się jednak, bo wszystko skończyło się dla nich dobrze. Mówimy o tym dlatego, aby pokazać Wam, że nie warto przechodzić obojętnie obok cudzego cierpienia – szczególnie, jeśli dotyczy to bezbronnych zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.