Skarby króla Salomona

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

1 komentarz

  1. Nie ma zadnych historycznych dowodow na to ze krol Salomon istnial. Nie ma zadnych artefektow z tego czasu jego dotyczacych, nie ma kompletnie nic. To juz wiecej dowodow jest na to ze smok wawelski istnial.
    Mur placzu, rzekomy fragment 2 swiatyni jerozolimskiej to fragment rzymskiej twierdzy zburzonej w czasie powstania Zelotow. Gdy wloski zespol archeologow opublikowal wyniki swoich badan na ten temat, kilkanascie lat temu, to wybuchla afera miedzynarodowa, zydzi zabronili absolutnie publikowania tych wynikow. Ale nie dziwie sie. gdyby w Polsce oficjalnie opublikowano ze nie bylo zadnej obrony Czestochowy przed Szwedami, to by bylo podobnie.
    Jedna i druga historia jest zmyslona, jakby to powiedzial Sienkiewicz ” ku pokrzepieniu serc”
    Inna sprawa ze te tereny byly zamieszkale juz w bardzo wczesnej starozytnosci, a budowa terenu umozliwiala ukrycie wielu tajemnic. I mysle ze chodzi o te tajemnice ktore maja olbrzymie znaczenie dla religi judaistycznej i jej odlamow jak islam i katolicyzm. I ujawnienie ich groziloby poteznym trzesieniem ziemi w tych religiach.
    DSla mnie ten film to typowa amerykanska propaganda na uzytek judaizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.