Skąd twój telefon wie, że ktoś pisze oraz kilka innych sekretów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nie jest tajemnicą, że życie staje się łatwiejsze, gdy ma się pod ręką telefon. Różnorodne funkcje smartfonów są bardzo przydatne i oszczędzają czas w różnych sytuacjach. Umożliwiają połączenie z osobą na drugim końcu świata, wysyłanie wiadomości do wszystkich znajomych w zaledwie kilka sekund i surfowanie po internecie. Ale czy wiecie, jak dokładnie działają telefony? Na przykład, jak działa funkcja Face ID? Albo skąd telefon wie, że ktoś do nas pisze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.