Skąd się bierze kolka podczas biegania oraz inne ciekawostki o ludzkim ciele

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zacząłeś znowu biegać rankiem i czujesz się jak prawdziwy mistrz! Przynajmniej do chwili, gdy nagle chwyta cię pod żebrami ostry, przeszywający ból. Nie ma to związku z brakiem formy – kolka dopada nawet doświadczonych biegaczy. Jak się okazuje, nawet obecnie lekarze nie są pewni co do przyczyn tej pozornie prozaicznej przypadłości. Przyjrzyjmy się dwunastu zaskakującym tajemnicom, które skrywa ludzkie ciało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.