Skąd piloci wiedzą, kiedy dokładnie podejść do lądowania

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dlaczego samoloty lecą tak wysoko i skąd piloci wiedzą, kiedy dokładnie zacząć podejście do lądowania? ✈️ Praca każdego samolotu to skomplikowana nauka. Mimo że maszyny te są najpopularniejszym środkiem transportu, pozostają swoistymi zagadkami i pojawia się mnóstwo pytań. Na przykład: zauważyłeś, że po wyborze miejsca przy oknie możesz gapić się w ścianę? Dlaczego fotele nie znajdują się bezpośrednio przy oknach? Czyżby wada produkcyjna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube) zakazujących łamania praw autorskich. Automat zmienia wygląd playerów YouTube. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.