Skąd piloci wiedzą, kiedy dokładnie podejść do lądowania

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Dlaczego samoloty lecą tak wysoko i skąd piloci wiedzą, kiedy dokładnie zacząć podejście do lądowania? ✈️ Praca każdego samolotu to skomplikowana nauka. Mimo że maszyny te są najpopularniejszym środkiem transportu, pozostają swoistymi zagadkami i pojawia się mnóstwo pytań. Na przykład: zauważyłeś, że po wyborze miejsca przy oknie możesz gapić się w ścianę? Dlaczego fotele nie znajdują się bezpośrednio przy oknach? Czyżby wada produkcyjna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.