Simba – 1

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Simba, król lew, zostaje zabity na oczach swoich młodych przez zabójców wysłanych przez tygrysa Shere Khana, który bezprawnie chce przejąć tron. Młody Simba wraz ze swoimi siostrami zostaje przygarnięty przez stado wilków, które wcześniej wychowały Mowgliego. Wilki i inne zwierzęta – wąż Kaa, niedźwiedź Baloo, pantera Baghera i sowa Augustyn – będą nauczycielami i opiekunami nieszczęsnych sierot…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.