Simba – 1

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Simba, król lew, zostaje zabity na oczach swoich młodych przez zabójców wysłanych przez tygrysa Shere Khana, który bezprawnie chce przejąć tron. Młody Simba wraz ze swoimi siostrami zostaje przygarnięty przez stado wilków, które wcześniej wychowały Mowgliego. Wilki i inne zwierzęta – wąż Kaa, niedźwiedź Baloo, pantera Baghera i sowa Augustyn – będą nauczycielami i opiekunami nieszczęsnych sierot…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.