Shinkendo

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zapinamy pasy i wraz z UKS Tonbo wyruszamy na wycieczkę drogą wojownika do kraju kwitnącej wiśni. Dawno, dawno temu to tam właśnie powstała nauka szermierki samurajów. Dzisiaj tamtego “ducha” utrzymuje sensei Magda oraz sensei Andrzej, którzy starają się by pierwszy zdany egzamin ichi moong przez 14-letniego Andrzeja był dopiero uchyleniem drzwi do tego nieodkrytego, fascynującego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.