Sensacyjne znalezisko archeologów pod piramidą

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Każdego roku w ręce naukowców trafiają dziesiątki nowych artefaktów starożytnego świata, ale niewiele z nich potrafi wywołać prawdziwą sensację. Znaleziska archeologiczne pozwalają dotknąć starożytności i rzucić nowe światło na tajemnice, które pozostawały nierozwiązane od tysięcy lat. Niektóre odkrycia to zasługa zawodowych archeologów, a inne zwykłych ludzi, którzy przypadkiem zetknęli się z historią. W dzisiejszym video opowiemy Wam o najbardziej niezwykłych znaleziskach i odkryciach z całego świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.