Sąsiedzi drwili z mężczyzny, który przyniósł 1000 starych opon

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Kreatywność ludzka nie zna granic, jeśli chodzi o możliwości oszczędzania na budowie. Oczywiście nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie, bo w takim przypadku często stosuje się materiały, które na pierwszy rzut oka powinny znaleźć się na śmietnisku. Będziecie zaskoczeni w jaki sposób ludziom udaje się wykorzystać jako materiały budowlane rzeczy, które z pozoru się do tego nie nadają. W naszym filmie opowiemy o kilku bardzo nietypowych metodach budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.