Rzadkie zdjęcia Nikoli Tesli, których prawdopodobnie nigdy nie widziałeś!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Pionier świata elektrycznego, źle osądzony geniusz, ekscentryczny naukowiec: w ciągu swojego życia serbsko-amerykański wynalazca Nikola Tesla zyskał wiele różnych przezwisk. Gdy zdamy sobie sprawę, że nadal żyjemy z niektórymi przełomowymi wynalazkami Tesli stanie się jasne, jak genialny był ten wyjątkowy fizyk. Inżynier elektryk stworzył m.in. podstawę dla nowoczesnej sieci AC, radia, pilota i silnika elektrycznego. Dzisiaj razem z wami chcemy przyjrzeć się fascynującym zdjęciom Nikoli Tesli, które pokażą nam, jak wyglądało życie codzienne geniusza. Chcemy też zbadać dziwne doświadczenie fizyka, które Tesla zinterpretował jako przełomowe wydarzenie: wiadomość z obcej planety!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.