Rozmiar Creepera z Minecrafta w rzeczywistości i więcej fikcyjnych potworów

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Znasz najwięcej ciekawostek z filmów? A może uważasz się za gracza? W takim razie, ten filmik Jasnej Strony na pewno ci się spodoba! Zobacz, jakich rozmiarów byłyby twoje ulubione monstra z filmów oraz gier komputerowych, gdyby istniały naprawdę! Pewnie zdziwi cię fakt, że Creeper z Minecrafta nie jest tak duży i straszny, jak w grze! Z kolei pewna postać z komiksów Marvela jest znacznie większa, niż sądziłem! Fani dinozaurów, nie traćcie ducha! Zobaczycie, jakich rozmiarów byłby jeden z największych dinozaurów z serii Parku Jurajskiego. Jak myślicie, która z tych postaci fikcyjnych będzie największa? I kto jest większy: Godzilla czy King Kong?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.