Rozmiar Creepera z Minecrafta w rzeczywistości i więcej fikcyjnych potworów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Znasz najwięcej ciekawostek z filmów? A może uważasz się za gracza? W takim razie, ten filmik Jasnej Strony na pewno ci się spodoba! Zobacz, jakich rozmiarów byłyby twoje ulubione monstra z filmów oraz gier komputerowych, gdyby istniały naprawdę! Pewnie zdziwi cię fakt, że Creeper z Minecrafta nie jest tak duży i straszny, jak w grze! Z kolei pewna postać z komiksów Marvela jest znacznie większa, niż sądziłem! Fani dinozaurów, nie traćcie ducha! Zobaczycie, jakich rozmiarów byłby jeden z największych dinozaurów z serii Parku Jurajskiego. Jak myślicie, która z tych postaci fikcyjnych będzie największa? I kto jest większy: Godzilla czy King Kong?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.