Rozgrywający

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Piłka ręczna to sport dla prawdziwych twardzieli. Tam szlifuje się charakter, żeby podczas meczu dać z siebie wszystko, a po spotkaniu podać rękę przeciwnikowi, podziękować za dobre spotkanie, cieszyć się ze zwycięstwa lub wyciągnąć wnioski z porażki. Pod skrzydłami Łukasza Kolczyńskiego trenera Klubu Sportowego AZS AWF Warszawa sekcja piłka ręczna tego właśnie uczy się 12-letni Filip, którego marzeniem jest pójście w ślady chłopaków z kadry trenera Wenty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.