Rozgrywający

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Mateusz w przeszłości trenował różne sporty. Nieustannie poszukiwał czegoś nowego. W końcu spróbował piłki ręcznej i tak zostało do dziś. Nasz bohater na co dzień trenuje w SPR Pabiks Pabianice w kategorii junior młodszy, na pozycji rozgrywającego. Jest on urodzonym liderem zespołu, który w 2022 roku został królem strzelców w Łódzkiej Lidze Młodzików. Celem Mateusza jest gra na najwyższym poziomie w Lidze Mistrzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.