Rozbrykana Gazela

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Pięć lat temu Blanka wraz ze swoją starszą siostrą poszła na swój pierwszy trening akrobatyki do Klubu Sportowego Gazela Warszawa. Świat jaki tam zobaczyła tak bardzo jej się spodobał, że została tam do dziś. Pod okiem trenera Krzysztofa Zająca cały czas polepsza swoje umiejętności, aby każda ewolucja, czy to w powietrzu, czy na ziemi była perfekcyjnie wykonana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.