Rozbiórka najwyższych budynków na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wysokie budynki to konsekwencja przepełnienia świata pod kątem ludności, ale nie tylko. Drapacze chmur od dawna stały się symbolem prestiżu, ambicji, nowoczesności i luksusu, a także poligonem doświadczalnym dla zaawansowanych technologii. Każdy budynek ma jednak swoją żywotność. Ze względu na czas lub inne przyczyny, okres eksploatacji budynku kiedyś dobiega końca i musi on zostać rozebrany. Taki proces to wręcz rodzaj nauki, złożone czynności technologiczne, które wymagają pewnego doświadczenia i wiedzy. Bezpieczeństwo ludzi i okolicznych domów zależy bezpośrednio od stosowanego sposobu rozbiórki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.