Ronja, córka zbójnika – 1 – Dziecko burzy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pewnej burzowej nocy zbójnikowi Mattisowi rodzi się córka, której nadaje imię Ronja. Tej samej nocy piorun rozdziela zamek Mattisa i jego bandy na dwie części. W jednej wciąż mieszka Mattis i jego bliscy. Jedenaście lat później w drugiej połowie zamieszkuje największy wróg Mattisa – Borka ze swoją żoną, synem Birkiem i swoją bandą zbójników. Mattis robi wszystko, aby przegnać intruzów. Jednocześnie Ronja poznaje swego rówieśnika Birka. Gdy odkrywa, że to syn wroga jej ojca, okazuje mu niechęć, ale gdy oboje ratują sobie życie, zostają przyjaciółmi, a z czasem zaczyna łączyć ich miłość. Ich ojcowie jednak nie patrzą przychylnie na to uczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.