Rolnik odkrył coś dziwnego poza obszarem swoich pól

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dla wielu ludzi farmy są uosobieniem idyllicznego życia na wsi. Na myśl od razu przychodzą obrazy wielu różnych zwierząt i niekończących się pól. Niestety to romantyczne wyobrażenie nie zawsze odpowiada rzeczywistości. Wręcz przeciwnie: niektórzy rolnicy odkryli na swoich farmach rzeczy, które z łatwością mogłyby pochodzić z przerażającego horroru! W dzisiejszym filmie pokazujemy zaskakujące, przerażające, a nawet niepokojące odkrycia na farmach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.