Rodzina kupiła kociaka przez Internet za 500 rubli. Jak się okazało był to kot z niespodzianką

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Pewna kobieta kupiła przez Internet rasowego kota za 500 rubli. Po pewnym czasie zaniosła go do weterynarza, żeby go wykastrować. Lekarz tylko się roześmiał, gdyż kot okazał się niespodzianką. Łada pragnęła mieć kota, ale jej mąż nie zgodził się wydać bajońskiej kwoty na rasowe zwierzę. Kupiła więc kotka z ogłoszenia za 500 rubli, ale szybko tego pożałowała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.