Rodzice byli bezsilni, ale na pomoc dziecku przyszły zwierzaki domowe!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Małe dzieci to prawdziwe wiercipięty. Interesują się wszystkim, uczą się świata i często wpadają przez to w dość niezręczne sytuacje. Na przykład, kiedy przez swoją ciekawość wtykają nos tam, gdzie nie trzeba – i to dosłownie! W efekcie ich głowa może nawet utknąć. Bardzo trudno jest wtedy wyciągnąć dzieci z pułapki – czasami potrzebna jest do tego pomoc kogoś z zewnątrz.

https://www.youtube.com/watch?v=L6omroW4-Lw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.