Rodzice byli bezsilni, ale na pomoc dziecku przyszły zwierzaki domowe!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Małe dzieci to prawdziwe wiercipięty. Interesują się wszystkim, uczą się świata i często wpadają przez to w dość niezręczne sytuacje. Na przykład, kiedy przez swoją ciekawość wtykają nos tam, gdzie nie trzeba – i to dosłownie! W efekcie ich głowa może nawet utknąć. Bardzo trudno jest wtedy wyciągnąć dzieci z pułapki – czasami potrzebna jest do tego pomoc kogoś z zewnątrz.

https://www.youtube.com/watch?v=L6omroW4-Lw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.