Robimy maskę Spider-Mana

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Chcecie być jak Spider-Man, ale nie wiecie jak? Może warto zacząć od zrobienia odpowiedniej maski? W końcu to jedna z jego charakterystycznych cech! Stworzymy dziś maskę Spider-Mana z rzeczy, które każdy znajdzie w swoim domu. Potrzebny będzie papier, tektura, klej, nożyk, farby i coś jeszcze. Możecie z łatwością powtórzyć ten projekt! Obejrzyjcie tylko uważnie nasz poradnik! Charakterystyczną cechą naszej maski będą mechaniczne soczewki obsługiwane przez wyjątkowy wewnętrzny mechanizm. Więcej dowiecie się z filmu! Lepiej raz zobaczyć niż sto razy usłyszeć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.